Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki oraz Forum Rozwoju Turystyki zachęcają do skorzystania z możliwości odbycia szkoleń dla branży turystycznej z 90-procentowym dofinansowaniem z Unii Europejskiej.

Trwa rekrutacja na szkolenia dla branży turystycznej:

  • Przewodnik turystyczny terenowy – województwo zachodniopomorskie;
  • Operator e-narzędzi w turystyce;
  • Pokojowa;
  • Organizator usług konferencyjnych.

Rekrutację na szkolenia prowadzi Biuro Projektów w Szczecinie. Więcej informacji na temat szkoleń zasięgnąć można pod numerem telefonu  91 434 21 87, mailowo: szkolenia@zart.pl lub na stronie internetowej www.szkolenia.zart.pl.

Szkolenia odbywać się będą w Szczecinie. Pierwsze zajęcia rozpoczynają się już w grudniu 2017.  Organizatorzy zapewniają, między innymi, komplet materiałów szkoleniowych, zakwaterowanie i wyżywienie. Zajęcia prowadzone będą przez specjalistów z danej dziedziny. Każdy uczestnik kursu będzie mógł także skorzystać z indywidualnych lub grupowych konsultacji z doradcą zawodowym. Szkolenia są w 90% dofinansowane ze środków unijnych.

Projekt szkoleń dla turystyki realizowany jest przez Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Turystyki ZART Sp. z o.o. oraz Forum Turystyki Regionów.

Źródło: it-pomorze.pl

 


Zobacz także: Tanie domki nad morzem