Już w najbliższą niedzielę 1 lipca w Jarosławcu odbędzie kolejna edycja Biegu po plaży. Jeśli planujesz przyjazd do Jarosławca i szukasz noclegu, zachęcamy do kontaktu!

Międzynarodowy Bieg po plaży w Jarosławcu w tym roku odbędzie się już po raz 28. Jarosławiecki Bieg po plaży to prawdziwe święto wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu.

Podobnie jak w latach ubiegłych rywalizacja zacznie się od biegów dla młodzieży w wieku szkolnym. Dzieci i młodzież będą rywalizować ze sobą w biegach „Powitania Lata” na dystansach 500, 1000 i 2000 metrów. Następnie, nieco dłuższy dystans będą mieli do pokonania samorządowcy z całej Polski, którzy rywalizować będą na dystansie 2200 metrów na trasie XXIII Ogólnopolskiego Biegu „Bursztyn Jarosławca”.  Dokładnie w samo południe rozpocznie się zaś bieg główny na dystansie 15 kilometrów. Biegacze wystartują spod pomnika jarosławieckiego rybaka, meta biegu, podobnie jak w ubiegłych latach, znajdować się będzie na jarosławieckim deptaku.

Wszystkich, którzy planują przyjazd w najbliższy weekend do Jarosławca, nie koniecznie po to by wystartować w biegu lub kibicować zawodnikom, a nie mają jeszcze zarezerwowanego noclegu, zachęcamy do kontaktu z nami. Oferujemy tanie noclegi w komfortowych, w pełni wyposażonych domkach letniskowych w Jarosławcu.

Więcej informacji o biegu znajdziesz na stronie www.biegpoplazy.pl