Zapraszamy do Jarosławca także jesienią. Do spędzenia urlopu nad morzem we wrześniu zachęca nie tylko dobra pogoda, ale również niższe ceny noclegów oraz spokój i brak tłoku na plaży.

Serdecznie zachęcamy do spędzenia wrześniowego urlopu w Jarosławcu. We wrześniu Jarosławiec zwalnia i zaczyna żyć innym życiem. O wiele spokojniejszym. Od zakończenia wakacji szkolnych w Jarosławcu jest zdecydowanie mniej turystów. Wraz z początkiem roku szkolnego kończy się też sezon imprezowy, co daje możliwość skorzystania z zupełnie innego komfortu wypoczynku nad morzem, który docenią zwłaszcza ci, którzy lubią nadmorskie spacery na spokojnej plaży oraz potrafią delektować się ciszą i spokojem pośród odgłosów morskich fal.


Zobacz ofertę wynajmu domków letniskowych >>> DOMKI LETNISKOWE JAROSŁAWIEC


 

Warto skorzystać z uroków Jarosławca jesienią tym bardziej, że tegoroczny wrzesień, według zapowiedzi synoptyków, zapowiada się bardzo ciepło. Temperatura około 20 stopni Celsjusza powinna utrzymywać się co najmniej do połowy miesiąca. Piękna pogoda na przełomie lata i jesieni powinna zagwarantować, że wyjazd wypoczynkowy nad morze o tej porze roku będzie udany i niezapomniany.

Domki letniskowe Jarosławiec

Domki letniskowe Jarosławiec – Ośrodek wypoczynkowy Iguana w Jarosławcu nad morzem.

Dlaczego jeszcze warto przyjechać nad morze jesienią? Jesień nad morzem to także możliwość skorzystania z niższych niż w szczycie sezonu cen noclegów. Domki letniskowe Iguana w Jarosławcu kuszą we wrześniu i w październiku cenami niemal trzykrotnie niższymi niż w lipcu. Jesienne ceny wynajmu domków letniskowych w naszym ośrodku wypoczynkowym wynosi 140 zł za dobę, co oznacza, że koszt jesiennego urlopu nad morzem jest zdecydowanie niższy od wypoczynku w szczycie sezonu turystycznego.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty domków letniskowych w ośrodku Iguana w Jarosławcu!