pl Polski

Znamy już tegoroczny letni kalendarz imprez w Jarosławcu. W tym roku Jarosławiec ponownie gościć będzie gwiazdy muzyczne. Nie zabraknie również imprez o charakterze sportowo – rekreacyjnym.

Jarosławiec to co prawda nieduży kurort nad Bałtykiem, ale pod względem ilości imprez w sezonie turystycznym dorównuje niektórym dużo większym miejscowościom. W tym roku w Jarosławcu wystąpią takie gwiazdy jak MESAJAH, SOUND’N’GRACE oraz takie gwiazdy disco polo jak POWER PLAY, AFTER PARTY, LOVER BOY, SHANTEL, DEJW czy POWER BOY!

W tym roku w Jarosławcu odbędą się także takie jak kolejne edycje takich imprez jak Bieg po plaży (w roku 2018 będzie przypadać już 28 edycja biegu), Rajd rowerowy “Racibora” oraz festiwal muzyki ludowej “Na folkową nutę”. Już teraz sprawdź kalendarz imprez w Jarosławcu 2018 i zaplanuj swój urlop.

Zachęcamy też do skorzystania z z możliwości wynajmu domków letniskowych w naszym ośrodku wypoczynkowym Iguana. Ceny komfortowych domków letniskowych w sezonie 2018 znajdziesz tutaj.

Kalendarz imprez Jarosławiec 2018

24 czerwiec – Puchar Pomorza w Nordic Walking – więcej zobacz tutaj

1 lipiec – Bieg po plaży – więcej zobacz tutaj
6 lipiec – Plażowe Mistrzostwa Budowniczych
12 lipiec – Plażowe budowanie zamków z piasku
20 lipiec – Koncert zespołu MESAJAH – zobacz więcej tutaj

3 sierpień – Gala Disco Polo Jarosławiec 2018 – zagrają POWER PLAY, AFTER PARTY, LOVER BOY, SHANTEL, DEJW, POWER BOY – zobacz więcej tutaj
5 sierpień – Wybory psa wczasowego „Jarosławiecki Champion”
5 sierpień – Teatrzyk
8 sierpień – Plażowe budowanie zamków z piasku
11-12 sierpień – XXIX Ogólnopolski Rajd Rowerowy ’’Racibora’’ – po ziemi sławieńskiej – zobacz więcej tutaj
19 sierpień – XIII Prezentacja Kapel Ludowych „Na Folkową Nutę”

 


Źródło: ckis.postomino.pl