Tych, którzy jeszcze nie mają zarezerwowanych noclegów na wakacje zapraszamy do Jarosławca do Ośrodka Wypoczynkowego Iguana. Mamy jeszcze wolne miejsca na lipiec 2018. Skorzystaj z oferty last minute wynajmu komfortowych domków letniskowych w Jarosławcu!

Domki letniskowe Iguana w Jarosławcu to doskonałe miejsce na rodzinne wakacje. Nasze domki letniskowe przeznaczone są dla 6 osób, posiadają dwie sypialnie oraz pełne wyposażenie, łącznie z funkcjonalnym aneksem kuchennym. Pełne wyposażenie naszych domków znajdziesz tutaj. Posiadamy wciąż wolne miejsca na lipiec 2018. Skorzystaj z okazji wynajmu domków letniskowych w ofercie last minute i skontaktuj się z nami już dzisiaj!


Komfortowe domki letniskowe w Jarosławcu.

Wolne miejsca na lipiec 2018 >>> DOMKI JAROSŁAWIEC


 

Dlaczego Jarosławiec?

Jarosławiec to jedna z najpiękniejszych miejscowości na polskim wybrzeżu Morza Bałtyckiego. To niezwykle urocze i spokojne miejsce, doskonałe na wymarzone wakacje dla rodzin z dziećmi czy seniorów. Jarosławiec słynie z wyjątkowej na skalę europejską sztucznej plaży zajmującej powierzchnię ponad trzech hektarów, wysokich na 40 metrów klifów, a także słynnego aquaparku oraz Muzeum Bursztynu.

Zachęcamy do skorzystania z wynajmu naszych domków letniskowych w Jarosławcu. Aby poznać szczegóły oferty skontaktuj się z nami mailowo (iguana@domki-jaroslawiec.pl) lub telefonicznie (+48 518 045 980
tel.: +48 506 452 300).