pl Polski

Piękne morze, szeroka i wyjątkowa na skalę europejską plaża, niezwykle urokliwa, spokojna i klimatyczna miejscowość. Tak w skrócie określić można największe zalety Jarosławca. Jeśli dodamy do tego możliwość skorzystania z wygodnych, komfortowych i tanich noclegów, może się okazać, że Jarosławiec to niemal idealne miejsce na wiosenny wypoczynek. Gorąco zachęcamy do przyjazdu na tegoroczny weekend majowy do Jarosławca.

W tym roku szczególnie zachęcamy do przyjazdu do Jarosławca. Miejscowość w ostatnim czasie zyskała kolejną, wyjątkową na skalę europejską, atrakcję, jaką jest szeroka sztuczna plaża. Zbliżający się weekend majowy jest więc doskonałą okazją do odwiedzenia Jarosławca i skorzystania zarówno z nowych jak i starych atrakcji tego słynnego kurortu, bo przecież Jarosławiec to nie tylko sztuczna plaża, ale również latarnia morska, wysokie na ponad 40 metrów klify, największy na polskim wybrzeżu, nowoczesny aquapark czy słynne Muzeum Bursztynu.


Zarezerwuj noclegi w komfortowych domkach letniskowych w Jarosławcu. Zobacz ofertę!


 

Jarosławiec to doskonałe miejsce na wypoczynek zarówno dla rodzin z dziećmi, par, osób młodych jak i seniorów. To wyjątkowe, spokojne miejsce, idealne dla wszystkich osób szukających komfortowych warunków do spokojnego i beztroskiego wypoczynku. Gorąco zachęcamy do przyjazdu na weekend majowy oraz zbliżające się wakacje właśnie do Jarosławca!